Інтер’єр

Пригостити своїх гостей натуральним пінним напоєм, виготовленим за традиційною європейською технологією, сьогодні може далеко не кожен заклад Дніпра. Тому ми пишаємося тим, що в нашому місті ми можемо пригощати наших відвідувачів пивом, звареним у власній пивоварні. Варильна частина пивоварні розташована в ресторані. Устаткування пивоварні виготовлено європейською компанією з використанням останніх розробок пивоварної промисловості. Ми використовуємо чудовий німецький солод і хміль. Все це в сукупності створює неповторний смак нашого пива.

Як доповнення до свіжозвареного пива ми підібрали меню в кращих традиціях європейсько-баварської кухні: величезний вибір м'ясних страв, знамениті німецькі рульки, ковбаски власного приготування і багато іншого. Пивоварня має свою власну коптильню. Вся випічка та кондитерські вироби також готуються в Бароні.

Особливий святковий настрій в ресторані створює весела атмосфера «розгуляєва»! Кожен четвер, п'ятницю і суботу - жива музика від кращих музичних колективів Дніпра.

Трансляція спортивних подій збирає в стінах ресторану-пивоварні величезну кількість уболівальників - це по-справжньому великі свята, які відзначаються широко і з розмахом.

Ми настільки гостинні, що можемо одночасно прийняти до 800 любителів та поціновувачів натурального пива і смачної кухні, завдяки наявності 2 основних залів, 2 банкетних залів, літньої тераси і розкішного залу караоке.

Наш інтер'єр прекрасно підійде для проведення фуршетів, днів народження, ювілеїв, корпоративів, весіль та банкетів з нагоди будь-якого свята! Технічна база дає можливість проведення конференцій, семінарів, презентацій, нарад, кава-брейків і ділових зустрічей.

 

План першого поверху План другого поверху План залу Караоке Літня тераса Бесідка